Vše o čerpadlech,
aneb odborníkem na tepelná čerpadla snadno a rychle

Doporučujeme

Tepelná čerpadla vzduch voda s novou technologií pro úsporné vytápění rodinného domu.

Tepelná čerpadla pro výhřev bazénu

Čtvrtecka.cz - odborník na malovaní a stěhování v Praze a okolí

 

Dotace na tepelná čerpadla

oknaplastova

V současné době stoupající ceny energií nutí stavebníky a majitele obytných domů a objektů s vytápěním k technickým opatřením snižujícím spotřebu energie především na vytápění objektů. Z výsledků měření vyplývá , že prostup tepla z budovy je největší u okenních a dveřních otvorů.

Je prokázáno , že podíl tepelných ztrát těmito výrobky především ve starší zástavbě činí na celkové bilanci objektu cca 30-40 %...

Detail DISKUTOVAT (7 příspěvků)

zelenausporam2

Dotační program Zelená úsporám byl koncem minulého týdne úspěšně odstartován a první zájemci o informace ohledně dotace na obnovitelné zdroje energie a energetické úspory v domácnostech na sebe nenechali dlouho čekat. Hned ve středu, kdy byl program spuštěn, hlásily regionální pobočky fondu po celé zemi nápor a lidé dokonce od šesti hodin ráno stáli ve frontě - žádosti je přitom možné zasílat i poštou a žadatelé mají čas až do roku 2012. Svaz podnikatelů ve stavebnictví projekt přivítal jako dosud nejlepší protikrizové opatření vlády.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x